سارافون دخترانه جذابیت را بیشتر می کند؟!

معمولاً لباس معلم در کنار عوامل شرایط کلاس، تنظیم کلاس، روحیه تحویل و ترجیح شخصی و راحتی، ترجیح شخصی نیز بود، هر چند که این ویژگی‌ها به آمادگی کلاس، آگاهی از موضوع، و توانایی است.

با درجات مختلف ادراکات در مورد لباس و سارافون دخترانه رسمی و غیررسمی، سبک لباس پوشیدن و فرم های خطاب نیز از عوامل موثری هستند که تخصص، جذابیت، اعتبار و دوست داشتن معلم را نشان می دهند.

در نتیجه، این مطالعه فرض کرد که لباس پیش‌بینی‌کننده مهمی برای تمایل دانش‌آموزان است.

در اینجا سه متغیر پوشش معلمان، نگرش دانش آموزان و یادگیری دانش آموزان در نظر گرفته شده است که پوشش معلمان یک متغیر مستقل و نگرش دانش آموزان و یادگیری دانش آموزان متغیر وابسته است.

بر اساس بررسی ادبیات، فرضیه و مدل اندازه گیری برای متغیرهای برون زا و متغیرهای درون زا همانطور که در شکل نشان داده شده است، فرموله شده است تا رابطه بین لباس و ساعت چوبی معلمان، نگرش دانش آموزان و یادگیری دانش آموزان را توضیح دهد.

برای جمع آوری داده ها از پرسشنامه ساختاریافته استفاده شد.

در اینجا سه متغیر کلیدی مانند لباس و سالاد کلم و انار و هویج معلم، نگرش دانش آموزان و یادگیری دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

در قضاوت اولیه برای شناسایی تأثیر یادگیری و نگرش دانشجویان، عوامل متعددی در این پژوهش شناسایی و مورد استفاده قرار گرفته است.

همراه با سؤالات شال و کلاه بچه گانه جمعیت شناختی در قالب سؤالات باز، سؤالات مقیاس تنظیم شده بود و بر این اساس با مقیاس رتبه بندی 5 امتیازی بین کاملاً موافقم تا کاملاً مخالفم رتبه بندی شده بود.

 • منابع:
  1. The Effect of Teachers’ Dress on Students’ Attitude and Students
 • تبلیغات: 
  1. با این روشها می توانید یک ساله میلیاردر شوید
  2. کشف کیک هایی از جنس طلا!
  3. سه کسب و کار که درآمد میلیاردی در ماه دارند
  4. عاقبت کودکی که در لوله پلی اتیلن زندگی می کرد چه شده است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.