قیمت بذر خیار اصفهان

در اصفهان و دیگر شهرهای ایران بذر خیار انواع مختلفی را دارد و هر کدام از این بذرها از قیمت خیار گلخانه ای عمده به انواع  خواص مختلفی تقسیم بندی شده است.
اگر خواهان دریافت بذر کشت خیار گلخانه ای هستید ابتدا بایستی این را در نظر داشته باشید که این خیار گلخانه ای صادراتی را برای مصرف خود می خواهید استفاده کنید و یا این که کشاورز هستید و می خواهید از آن در افزایش فروش خود بهره ببرید. بذر خیارهای ارگانیک شده بهترین بذرهایی هستند که تاکنون در شهرهای بزرگی هم چون اصفهان تولید می شود.

با خرید این بذر، دیگر نیازی به استفاده کردن از کودهای شیمیایی نیست و هم چنین سموم کشاورزی برای این بذر به کلی رد می شود. قیمت این بذرهای ارگانیک شده بیشتر از سایر بذرهاست، هرچند می تواند هزینه های کشاورزی را به شدت پایین بیاورد.

10

 1. سلام.بذر خیار که فرستادید خیلی خوب بود واقعا گلدهی عالی و زیادی داشت خیلی هم با عطر بود مثل خیار گلخانه ای.کسانی که دوست دارن سفارش بدن از بذر های بازار بهتره.

 2. سلام وخسته نباشیدخدمت شما
  ایاارسال به تمام نقاط کشوررودارین
  واین که این محصول کی به دست مشتری میرسه؟
  ممنون ازمحصول خوبتون

 3. با سلام وخسته نباشید از بذر خیار این سایت خرید کردم بذرهای ان بسیار عالی هستند ونیاز به کود شیمیایی ندارن وخیارهای تولید شده از این بذرها بسیار عالی می باشند

 4. باسلام و درود.خیلی ممنون که بذرهایی ارگانیک بدست مشتری میدین.من برای باغچه منزله استفاده کردم و واقعا عالی بود و دیگه نیازی به کود یا سم نبود.

 5. بذر خیارهای ارگانیک شده بسیار عالی هستند و خیارهای با کیفیت بالا تولید می کنند بسیار خوشمزه بوده و طعم عالی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.