فوم شستشو درماتوم موجب ایجاد کک و مک در صورت می شود

همه نه تنها در ماه های گرم بلکه در طول سال خواهان داشتن صورت تمیز و شاداب هستند. وقتی به پوست شما اجازه تنفس داده شود و احیا شود، احساس فوق العاده ای خواهید داشت.

با وجود بسیاری از شوینده‌ها و شوینده‌های صورت در بازار، شستشوی صورت فوم‌دار این روزها انتخابی محبوب است. شستشوی صورت فوم دار از برخی جهات با نمونه های معمولی متفاوت است.

بافت فوم شستشو درماتوم صورت نه کرمی است و نه شیری. به سادگی به این پاک کننده آب اضافه کنید تا کفی ایجاد کنید که تمام آلودگی ها و آلودگی ها را از روی پوست شما پاک می کند.

در زیر برخی از مزایای استفاده از شوینده های کف کننده صورت آورده شده است.

ملایمت برای پوست: به طور کلی، استفاده از شوینده های کف دار مانند استفاده از یک تکه صابون است، اما بسیار ملایم تر است و حاوی مقدار زیادی از عناصر مفید برای پوست است.

فوم

بسته بندی شده با مواد طبیعی: شوینده های صورت از برندهای برتر مانند O3+ حاوی ترکیبات طبیعی هستند که با یک مشکل خاص پوستی مقابله می کنند و در عین حال پوست را آرام، مرطوب کننده، تحریک کننده و متعادل می کنند. شستشوی صورت با کف نه تنها صورت شما را به درستی تمیز می کند، بلکه عمیقاً منافذ شما را نیز تمیز می کند و پوست شما را نرم و تمیز می کند.

تجربه ای شبیه به اسپا داشته باشید: از آنجایی که شستشوی صورت فوم دار حاوی اجزای طبیعی و درمانی است، پوست شما را شاداب می کند و حواس شما را پس از استفاده بیدار می کند.

در نتیجه، یک بار در صبح زمانی که از خواب بیدار می‌شوید و بار دیگر در عصر زمانی که می‌خواهید پس از یک روز طولانی و خسته‌کننده به استراحت بپردازید، تجربه‌ای مانند اسپا را در آسایش خانه خود خواهید داشت.

بهترین روش استفاده از شوینده صورت فومدار چیست؟
به سادگی قبل از اضافه کردن مقداری آب، یک دستشویی صورت را روی دست های تمیز خود بمالید. برای ایجاد کف، همه مواد را با هم ترکیب کرده و به طور یکنواخت روی صورت خود بمالید.