بی کیفیت ترین اسباب بازی بازلایتر و وودی در آمریکا ساخته شد!

تحقیقات نشان می دهد که یادگیری از طریق بازی بخش مهمی از رشد کودک است .

اگرچه حصول اطمینان از اینکه کودک شما زمان بازی کافی دارد، یک مزیت بزرگ برای خانواده ها است تا به فرزندانشان اجازه دهند مقداری انرژی اضافی آزاد کنند، کودک از طریق بازی، حتی در دوران نوزادی، شروع به کشف کیست.

حتی در اوایل رشد، ذهن کودک فقط با نگاه کردن به محیط و در نظر گرفتن محیط اطراف خود در حال گسترش است.

استفاده از اسباب‌بازی‌های آموزشی می‌تواند به کودکان کمک کند تا مهارت‌های مختلفی را که در زندگی خود به آن نیاز دارند، بیاموزند.

اسباب بازی بازلایتر و وودی می‌توانند به توسعه مهارت‌های حل مسئله کمک کنند، در مورد حل تعارض و نحوه کار علت و معلولی آموزش دهند.

همچنین به کودکان در مورد اشتراک گذاری آموزش می دهد، به رشد مهارت های حرکتی ظریف و درشت آنها کمک می کند و خلاقیت و تخیل آنها را پرورش می دهد.

کودکان می توانند از یک ماهگی از اسباب بازی های آموزشی بهره مند شوند.

در اینجا ایده های عالی برای اسباب بازی های آموزشی بر اساس محدوده سنی و توضیحی در مورد مزایای آنها وجود دارد.

1-12 ماهگی : در سنین پایین، بازی حسی به تحریک حواس کودک شما کمک می کند.

همانطور که کودک شما به رشد خود ادامه می دهد و هماهنگی دست و چشم را توسعه می دهد، خانواده ها می توانند شروع به معرفی اسباب بازی هایی کنند که تعامل بیشتری را تشویق می کند.

همانطور که کودک شما فعال تر می شود، پیشنهاد می کنیم اسباب بازی های حل مسئله را معرفی کنید.

این اسباب‌بازی‌ها به کودکان کمک می‌کنند تا از طریق تعارض‌ها کار کنند و با علت و معلولی آشنا شوند، مانند «اگر این کار را انجام دهم، اتفاق می‌افتد».

آنها همچنین هنگامی که بتوانند پس از آزمون و خطا و راهنمایی بفهمند که یک اسباب بازی چگونه کار می کند، اعتماد به نفس خود را افزایش می دهند.

دیگر اسباب‌بازی‌های عالی برای معرفی، اسباب‌بازی‌هایی هستند که حرکت را ترویج می‌کنند.