شسته شو طلا در منزل به این صورت انجام می گیرد!

طلا به عنوان شکلی از پول تاریخچه ای طولانی و طولانی دارد، اما چگونه از زمین استخراج نگهداری طلا در فویل آلومینیوم می شود بیا یک نگاهی بیندازیم.

در طول اعصار مختلف از روش‌های استخراج طلا استفاده می‌شده است، از روش‌های سوخاری که بیشتر مردم هنگام فکر کردن به تمام عجله‌های تاریخی طلا در نظر می‌گیرند، تا حفر تونل‌ها در اعماق زمین و استفاده از مواد منفجره.

قدیمی ترین مصنوعات طلای شناخته شده در بلغارستان در گورستانی پیدا شد که تخمین زده می شود در حدود 4700 و 4200 قبل از میلاد ساخته شده باشد.

قدیمی ترین معدن طلای نگهداری زیتون برای مدت طولانی کشف شده در گرجستان بوده است که باستان شناسانی که آن را حفر کرده اند منشا آن را در حدود هزاره سوم یا چهارم می دانند.

قبل از میلاد مسیح، بنابراین انسان ها برای مدت طولانی به استخراج طلا پرداخته اند.

برخی از اولین سوابق تاریخی گسترده از استخراج طلا به امپراتوری روم بازمی‌گردد، جایی که آنها از روش باستانی خاموش کردن استفاده می‌کردند.

از سیلاب‌های قدرتمند آب برای آشکار کردن رگه‌های طلا استفاده می‌کرد، همراه با استخراج پلاسر که شامل نقره فروشی اصفهان استخراج بستر رودخانه‌ها می‌شد. استخراج رسوبات سست فلز گرانبها است.

پنینگ، باور کنید یا نه، روشی مشروع برای جمع‌آوری طلا است و برخی از علاقه‌مندان هنوز از آن استفاده می‌کنند، هرچند بیشتر به عنوان یک سرگرمی تا وسیله‌ای برای کسب درآمد، زیرا بسیار زمان‌بر است و سنگ معدن بسیار کمی تولید می‌کند.

طلا از بسیاری از مواد معدنی سنگین‌تر است، بنابراین با استفاده از یک تشتک برای جمع‌آوری سنگ‌ها، می‌توانید ظرف را تکان دهید که به ذرات طلای بالقوه اجازه می‌دهد تا با ریختن آب و مواد معدنی نقاشی با رنگ روغن سبک‌تر روی کف آن قرار بگیرند و شناسایی و استخراج شوند.

 • منابع:
  1. Gold A True Store of Value
 • تبلیغات: 
  1. کارخانه چرم توسط حامیان محیط زیست به آتش کشیده شد!
  2. کشف بزرگترین شهاب سنگ قرن در ایران!
  3. ازدواج با ۴ دختر به صورت همزمان برای رو کم کنی
  4. با انجام کار اینترنتی در خانه روزانه 10 میلیون درآمد داشته باشید